Heeft u een vraag over dit product?
Stel ons uw vraag






Productomschrijving
PLA kom 2000ml van Biodora, gemaakt uit duurzaam PLA bio plastic
Deze grote kom van Biodora is milieuvriendelijk gemaakt van PLA bio plastic en perfect om voedsel in mee te nemen of te bewaren. Vervaardigd uit natuurlijke materialen en volledig melamine- en BPA-vrij. De gebruikte grondstoffen zijn vrij van genetische manipulatie. Met het bijbehorende LDPE deksel sluit je de kom af zodat je producten veilig in kunt bewaren.
De schaal is goed vast de houden door de twee handgrepen aan de zijkant en is verkrijgbaar in de kleuren blauw, groen of wit. Kies bovenaan deze pagina de gewenste kleur.
Voor het maken van de producten hoeven geen regenwouden gekapt te worden. De bioplastic producten van Biodora worden gemaakt van het restafval van de suikerrietproductie in Brazilië. De producten worden in Europa afgemaakt.
Specificaties:
- Afmetingen: ca. Ø21,5cm x B23cm H9cm
- Vrij van BPA en melamine
- Vrij van genetische manipulatie van duurzame grondstoffen
- Vegan-geschikt
- Temp: -40Co tot + 80Co
- Niet geschikt voor magnetron en oven
- Geschikt voor vriezer en vaatwasser
- Gemaakt in Europa
Biodora kom van PLA bio plastic met deksel - Schaal 2000ml van duurzaam bio plastic
Heeft u een vraag over dit product?
Stel ons uw vraag
Productspecificatie
PLA/CPLA